WIENERBERGER - Zdivo obvodové a vnitřní (cihly, pórobeton, ostatní)

Výrobci

Společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. působí v České republice od roku 1992 a patří do skupiny Wienerberger, která představuje největšího světového výrobce cihel. Po převzetí společnosti Tondach v roce 2015 se společnost stala největším výrobcem keramických střešních krytin v České republice a současně celá skupina je leaderem střešních krytin v Evropě.

Společnost má sídlo v Českých Budějovicích, odkud řídí výrobu a prodej žádaných výrobků v kompletním a moderním systému Porotherm pro pozemní stavby. V šesti závodech vyrábí cihelné bloky pro vnější a vnitřní zdivo, keramobetonové překlady a keramické polomontované stropy značky Porotherm. Pro náročnější zákazníky nabízí lícové cihly, obkladové pásky Terca a cihlové dlažby Penter.

www.wienerberger.cz

 

Výběr z nabídky WIENERBERGER

Cihelné překlady Porotherm KP

Cihelné překlady Porotherm KP se používají jako plně nosné prvky nad okenními a dveřními otvory ve zděných stěnových konstrukcích.

Cihlová dlažba Penter

Cihlová dlažba Penter je vhodná na cesty, chodníky, parkoviště, vjezdy, zahradní chodníčky aj. Vyrábí se v mnoha barevných odstínech.

Lícové cihly tažené Terca – Klinker cihly

Lícové cihly tažené Klinker můžete použít na fasády, ploty, komíny či krby.

Obkladové ražené pásky Terca

Obkladové ražené pásky Terca jsou určeny pro obklad fasád, plotů, krbů nebo interiéru.

Pálené keramické cihly ražené Terca

Ražené cihly Terca vynikají velkou mrazuvzdorností, mají zajímavou povrchovou strukturu a díky výrobní technologii je každý výrobek originálem.

Porotherm - pálené keramické cihly

Protherm – cihly pro maximální úsporu tepla, času, s výbornými zvukoizolačními vlastnostmi a vysokou pevností.
« Předchozí stránka
12

Fotogalerie

Videa

Poptejte nás