Výrobci

Představujeme vám výrobky pod značkou PRO-DOMA.

Od roku 2017 se na našich prodejnách setkáváte s výrobky stavebního sortimentu, nesoucí logo PRO-DOMA.

Výrobky značky PRO-DOMA vám nabízí spojení kvality a výhodné ceny. Kvalitu výrobků PRO-DOMA jsme prověřili za vás a vy je tak můžete s jistotou nakupovat za výhodnějších cenových podmínek, než srovnatelné výrobky známých značek.

Stávající portfolio výrobků PRO-DOMA je složeno ze skupiny výrobků stavební chemie, suchých omítkových a maltových směsí, extrudovaného polystyrenu, podstřešních fólií, pracovního oblečení a dalších. 

Výrobky PRO-DOMA jsou pro vás dostupné na všech vlastních prodejnách PRO-DOMA!

Nakupujte kvalitní výrobky výhodněji!

 

Výběr z nabídky PRO-DOMA

BETONOVÁ SMĚS

Suchá betonová směs PRO-DOMA je vhodná pro všechny běžné betonářské práce. Tzn. že tento suchý beton využijete jak pro vnější tak vnitřní práce.

MALTA ZDÍCÍ

Malta. Zdicí prvek, bez kterého se při stavbě prostě neobejdete. Nabízíme vám proto maltovou směs značky PRO-DOMA. Vyzkoušejte kvalitu našich produktů.

OMÍTKA JÁDROVÁ 2 mm

Jako podklad jemných omítek je ideální PRO-DOMA jádrová omítka. Cena je výhodná, kvalita stejná jako u ostatních výrobců. PRO-DOMA výrobek Omítka jádrová.

OMÍTKA JÁDROVÁ RUČNÍ 4 mm

Jádrové omítky jsou vhodné pod minerální omítky jako podklad. Vyzkoušejte vlastnosti jaké má náš výrobek PRO-DOMA - Jádrová omítka.

POTĚR CEMENTOVÝ 20 MPa

Podlahový potěr z cementu pro pochůzné plochy značky PRO-DOMA. Potěr cementový 20MP je jedním z produktů určených na podlahy. Informujte se.

POTĚR CEMENTOVÝ 30 MPa

Cementová stěrka na podlahy je čím dál oblíbenější. Pokud jste se pro ni rozhodli i vy, odneste si materiál na cementový potěr podlahy od nás.
« Předchozí stránka
12

Poptejte nás