Výrobci

Jsme výrobce betonových výrobků pro zahradní architekturu a dopravní infrastrukturu. Mezi našemi výrobky naleznete moderní i rustikální dlažby, betonové okrasné a opěrné zdi, či další betonové doplňky pro vaši krásnou zahradu. V našem portfoliu naleznete i klasické výrobky pro dopravní infrasktrukturu, jako je zámková dlažba, svodidla, štěrbinové trouby a kanalizační program. Najděte inspiraci pro stavbu a rekonstrukci domu.

Výběr z nabídky CS BETON

CSB - PALISÁDY CITY

Čtvercová palisáda svým tvarem přesně kopíruje betonovou dlažbu CSB - CITY a je tak vhodným doplňkem této dlažby a to v zahradní i městské architektuře. Dostupná ve velikostech od 40 do 120 cm a v šesti standardních barvách.

CSB - PALISÁDY LENA

Palisáda pro tvrobu okrasných či nízkých opěrných zdí. Po zasazení lze využít i pro schody a řešení nerovností terénu. Dostupná v šesti standardních barvách a ve výšce od 40 do 120 cm.

CSB - PALISÁDY VERA

Polygonální čtvercový tvar umožňuje stavbu rovný i obloukových stěn či schodů. Tato palisáda je dostupná ve výškách 40 a 60 cm a v šesti standardních barvách.

CSB - PALISÁDY YVETTE

Palisáda oválného půdorysu s kruhovou výsečí umožňuje tvorbu rovných i obloukových stěn. Palisády přesně zapadají do výsečí a výtváří tak souvislou řadu. Lze dodat v šesti standardních barvách.

CSB - VEGETAČNÍ TVÁRNICE MALÁ

Vegetační tvárnice určená pro zatravnění, zasypání štěrkem či pro zpevnění vahů nebo koryt.

CSB - VEGETAČNÍ TVÁRNICE VELKÁ

Velká vegetační trávnice vhodná pro zasypání štěrkem, zatravnění či zpevnění koryt a svahů. Rozměr 60x40 cm a možnost objednat ve výšce 8 nebo 10 cm.

Fotogalerie

Videa

Poptejte nás